Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Upravit předvolby

Kasko venkovní žaluzie

Venkovní stínění v podobě KASKO žaluzií pro maximální pohodlí

Venkovní žaluzie od českého výrobce KASKO se vyznačují vysokou úrovní protisluneční ochrany, jednoduchou údržbou, dokonalým zatemněním i komfortním ovládáním. Také proto patří v kategorii exteriérových stínicích prvků k těm nejpoužívanějším. Venkovní žaluzie oceníte při použití na okna rodinných domů, bytů i komerčních budov. V nabídce nechybí různé typy lamel včetně profilu ve tvaru písmene Z, který se vyznačuje největší mírou zatemnění. Venkovní žaluzie slouží jako výrazný architektonický prvek, který podtrhne vzhled vašeho bydlení. Vedle moderního vzhledu přináší venkovní žaluzie řadu výhod v čele s ochranou proti přehřívání. Protože se sluneční paprsky přes lamely žaluzií do interiéru vůbec nedostanou, bude tepelné klima v místnostech mnohem příjemnější. Venkovní žaluzie lze ovládat různými způsoby. Oblíbené jsou zejména typy doplněné o tichý elektromotor s možností ovládání pomocí vypínače i dálkového ovládání. Hodí se i pro stínění velkých prosklených ploch, a to i na pásová okna používaná u komerčních a administrativních budov.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Další informace, technické údaje či vzorník lamel vám rádi poskytneme.
Stačí, když nás kontaktujete.

Poptávka

Žaluzie s lamelou C65, C80 jsou nejrozšířenějším typem. Jsou osazeny lamelami ve tvaru C, které jsou vedeny po stranách ve vodících lištách.

 
 

Žaluzie Z70, Z90 mají hliníkové lamely ve tvaru Z, což umožňuje lepší domykatelnost a zastínění než u lamely tvaru C. Na spodní straně lamel je těsnění snižující hlučnost. Možnost děleného naklápění lamel.

Hliníková lamela š. 50mm ve tvaru C. Žaluzie EXT50 má boční vedení ocelovým lankem. Horní profil společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem. Žaluzie INT50 je bez vodících lanek.

Vzorník barev INT, EXT50
Vzorník barev Z70, Z90Vzorník barev C65, C80

manual motor  vypinaci  radio  auto  casi  io