Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Upravit předvolby

Pergoly

PERGOLA - SKVĚLÉ POSEZENÍ VENKU S RODINOU A PŘÁTELI BEZ OHLEDU NA POČASÍ

Naše pergoly jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a minimální údržbu. Jsou tedy ideálním řešením pro ty, kteří si chtějí na zahradě vytvořit svůj vlastní koutek pohody a relaxace. Favoritem jsou bioklimatické pergoly s naklápěcími lamelami. Tento model vám umožní regulovat sluneční svit a přirozené proudění vzduchu, takže si můžete užít dokonalý komfort i v nejteplejších dnech. Pokud preferujete střechu z prosklených panelů nebo polykarbonátových desek, máme pro vás také skvělá řešení. Pergolu si můžete také zasklít a vytvořit zimní zahradu, nebo zastínit, kam doporučujeme screenové rolety, a pro zastínění střechy pergoly je ideální střešní markýza Millenium. Tak co ještě váháte? Přijďte si vybrat tu nejlepší pergolu právě pro vás a užijte si letní radovánky naplno!

Nabízíme ty nejlepší ceny

Chcete se dozvědět více o možnostech pergoly, zasklení pergoly, stínění pergoly, ovládání, doplňky aj.? Kontaktujte nás. Bližší informace vám rádi sdělíme.

Poptávka

Objevte přednosti důmyslně řešeného zastřešení.
Bioklimatická pergola představuje aktuální trend v oblasti zahradního zastřešení. Její hlavní předností je systém naklápěcích lamel, který přináší snadnou regulaci množství dopadajících slunečních paprsků. Díky možnosti variabilního nastavení sklonu lamel (v rozmezí od 0 do 125°) ochrání uživatele před nepříznivými klimatickými vlivy. Pohodu pod bioklimatickou pergolou výrobce KASKO si tak užijete i za deštivého počasí. Napojení lamel a integrovaný odtokový systém zajišťují velmi dobrou vodotěsnost. Přesto je nutné počítat s tím, že při vydatných deštích může malé množství vody skrz lamely proniknout. Pohyb lamel je elektromechanický. Veškeré funkce systému budete ovládat jednoduše ovladačem. Součástí lamel jsou gumová těsnění, díky kterým je jejich naklápění tiché a bez vibrací. Konstrukce bioklimatické pergoly je navržena tak, aby zvládla i zatížení sněhem či ledem. V zimním období doporučujeme lamely pergoly KASKO naklopit do svislé polohy, aby nedocházelo k jejich zbytečnému přetěžování. Vyberte si z rozsáhlé nabídky příslušenství. Aby vám bioklimatická pergola zajistila co nejvyšší komfort, připravili jsme pro vás pestrou nabídku příslušenství. Pergolu vám na přání doplníme o boční prosklení, LED osvětlení, elektrické vytápění i senzory, které zajistí automatické naklápění lamel podle aktuálního počasí. Na výběr máte z 12 základních barevných variant. V případě zájmu zajistíme i lakování pergoly do jakéhokoliv odstínu ze vzorníku RAL.

Čisté linie prosklené střechy vás uchvátí.
Využití skla má v soudobé architektuře pevné místo. Nejde přitom jen o velkoformátová okna a velké proskleně stěny, ale také zastřešení venkovních prostorů. Důkazem toho je i KASKO TIRA pergola s prosklenou střechou, která opticky propojí vnitřní prostory s exteriérem. Pergola se skleněnou střechou boří zažité představy o tradičních zasklených přístřešcích, které působily až příliš robustně a fádně.
TIRA se vyznačuje čistými liniemi a jednoduchými tvary, které vyniknou u moderně, industriálně i minimalisticky koncipovaných staveb. Střecha pergoly je zhotovena z 8 mm silného bezpečnostního skla v čirém, nebo mléčném provedení. Dešťová voda je ze střechy odváděna pomocí okapového a svodového systému, který je integrovaný ve stojině přední části pergoly. Díky prosklení bude prostor pergoly chráněn před vlivy počasí a současně zajistí maximální prostup přirozeného světla.

Vsaďte na spolehlivý systém zastřešení.
Užijte si příjemné posezení pod pergolou, která vydrží mnoho let a nevyžaduje zvláštní údržbu. Ochrání vás před sluncem i deštěm a zajistí tu pravou letní pohodu. Námi dodávané hliníkové pergoly KASKO představují populární a prověřený systém zastřešení, který vyniká použitím kvalitních materiálů a s tím související vysokou odolností. Střešní krytinou u LOIRY hliníkové pergoly jsou komůrkové polykarbonátové desky o tloušťce 16 mm. Vyznačují se nízkou hmotností, dobrými tepelněizolačními vlastnostmi, snadnou a rychlou montáží i extrémní odolností vůči rozbití. Naše pergoly s polykarbonátovými střechami odolají i krupobití a zajistí příjemné posezení také během deštivých dnů.

LOIRA, TIRA barvy konstrukceVERDI barvy konstrukce

 motor  vypinaci  radio  auto