Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Upravit předvolby

KASKO textilní roletky

Textilní roletky doladí váš interiér

Vytvořte si ve své domácnosti komorní atmosféru a zabraňte prostupu silných slunečních paprsků. Pomocí textilních roletek v okamžiku zastíníte celou plochu oken. Vězte, že pro poutavý vzhled stažených rolet je budete chtít používat každý den. Stanou se nedílnou součástí vašeho interiéru.

Dáváte přednost neutrálním barvám, nebo chcete místnosti ozvláštnit a rozveselit pestrobarevnými odstíny? Z široké škály látek různých barev a vzorů si jistě vyberete. Textilní roletky KASKO jsou vhodné na všechny typy oken včetně velkých zasklených ploch, kde působí obzvláště působivě. Dají se montovat nejen na rám okna, ale také na zeď nebo do stropu. Proto se hodí třeba i do zimních zahrad nebo na terasy.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Pro další technické informace, vzorník látek a jiné dotazy nás bez váhání kontaktujte.

Poptávka

Textilní roletky obohacené o nový, pohodlnější a modernější způsob ovládání motorem Vám zjednoduší chod používání v domácnosti. Typ volně visící roletky bez krytu návinu Vás ochrání před sluncem, poskytne Vám soukromí a poslouží jako vkusný bytový doplněk.

Max. šířka: od 1950 mm – 2500 mm
Max. výška: od 2000 mm – 2800 mm

Textilní roletky obohacené o nový, pohodlnější a modernější způsob ovládání motorem Vám zjednoduší chod používání v domácnosti. Volně visící roletka je vybavená krytem návinu v barvách bílá, antracit a jakékoliv barvě RAL.

Max. šířka: od 1950 mm – 2500 mm
Max. výška: od 2000 mm – 2800 mm

Jednoduchá, volně visící textilní roletka s navíjením látky pomocí řetízku. Určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

S KRYTEM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI
Textilní roletka s řetízkem pro navíjení látky určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.

S KRYTEM NÁVINU A S VODICÍMI LIŠTAMI
Textilní roletka s navíjením látky pomocí řetízku určená pro montáž na rám okna. S krytem návinu a vodicími lištami.

Textilní roletka tradiční konstrukce s pružinovým pohonem navíjení látky, určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

S KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ
Jednoduchá volně visící textilní roletka s krytem návinu, bez krycích lišt, s navíjením látky pomocí řetízku, určená pro montáž přímo na zeď, nebo strop.

Adriana

Melisa

Carina

Van Gogh

Tropic

Madeira

Rembrandt

Stella BO

Melisa BO

Isabela BO

Carmen

Lucy

Melisa BO B/B - neplatí pro Collete Plus

Melisa BO B/S

Screen (nehořlavá) - neplatí pro: Jazz 17, Collete plus, Collete XL, Stream S a Legend

retizek