Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Upravit předvolby

Naše služby

  • Nabízíme kvalitní stínění od interiéru až po exteriér.

    Kvalitní stínící technika chrání vás i váš majetek proti ostrým slunečním paprskům a vytváří v interiéru i exteriéru komfortní prostředí. Společnost Stínící technika s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti stínící techniky a ochrany proti hmyzu pro vaše dokonalé pohodlí.

  • V oblasti stínicí techniky se pohybujeme již 25 let.

    Můžete se na nás spolehnout od samotného návrhu horizontálních či vertikálních žaluzií, rolet, markýz, sítí proti hmyzu či lamelových dveří, přes dodávku kvalitních komponentů, až po samotnou montáž, seřízení a servis oken.


  • Po celou dobu našeho působení jsme krok před konkurencí. Jako první jsme začali používat všechny dřevodekory u žaluzií a také síťové systémy v extrudovaném profilu, což výrazně pozvedlo kvalitu našich výrobků.

Naše produkty

TEXTILNÍ ROLETKY DEN / NOC

Jsou v dnešní době asi nejmodernějším stíněním Vašeho interiéru. Textilní rolety označované jako DEN a NOC jsou tvořeny průhlednými a tmavými pruhy látky. Intenzitu zastínění si snadno nastavíte podle potřeby a stejně tak zamezíte průnik slunečními paprsky.

Více o produktu

VENKOVNÍ ŽALUZIE

Venkovní žaluzie patří k nejoblíbenějšímu typu exteriérového stínění. Hlavní předností je jednoduchá regulace přirozeného osvětlení. Venkovní žaluzie oceníte v každém rodinném domu, bytu či kanceláří. Na výběr jsou různé barevné varianty a typy lamel.

Více o produktu

DŘEVĚNÉ ŽALUZIE

Jsou elegantním interiérovým stínicím prvkem, který je nejen funkčním, ale i stylovým a luxusním doplňkem vašeho domu či bytu. Dřevěné žaluzie zajistí plynulou regulaci přirozeného světla a podtrhnou styl a detail prostoru.

Více o produktu

SCREENOVÉ ROLETY

Screenové rolety se stávají nejoblíbenějším exteriérovým stíněním. Jsou vysoce kvalitní, účinné a mají elegantní moderní vzhled. Jsou určeny především k zastínění prosklených fasád a oken. Jsou jednoduchým stínicím prvkem, chrání před slunečním zářením a zabraňují průniku tepla. Dají se také využít k zastínění pergol, altánů, nebo zimních zahrad.

Více o produktu

Kontaktujte nás

519 324 454
602 288 912

nebo

info@stinicitechnika.net